Харчовий роторний насос (Кулачковий)

Кулачковые насосы серии LBS
Кулачковий насос із гумовими лопатями серії LB
Пищевой кулачковый насос серии LIS
Харчовий кулачковий насос серії LIS

Кулачкові насоси – це чудове рішення для перекачування продуктів на харчових виробництвах. Насоси представлені в ультра-чистому (ультра-гігієнічному) виконанні, яке досягнуто завдяки високоякісному поліруванню внутрішніх і зовнішніх деталей насоса, а також відсутністю застійних зон. Можливість підібрати тип кулачків для необхідного продукту і умов робочого процесу.

Кулачкові насоси - особливості експлуатації та застосування

Кулачковий насос – вважається одним з найскладніших насосів у проєктуванні та виробництві, оскільки для його виготовлення потрібні: найвища якість виготовлених матеріалів, комплектуючих, точного опрацювання всіх поверхонь і високоточного процесу складання. Складний процес виготовлення і висока ціна кулачкових насосів порівняно з об’ємними насосними машинами іншого типу виправдана низькою вартістю експлуатації.

У роторному насосі практично немає частин, які швидко зношуються. Роторний насос розрахований на щоденну роботу. Конструкція кулачкового насоса дає змогу проводити обробку гострою парою, тобто температурою до 150 С, що важливо для фармацевтичної та харчової промисловості. Насоси цього типу при правильному підборі та встановленні – можуть працювати протягом багатьох років без заміни комплектуючих.

Переваги кулачкових (роторних) насосів:

  • Дбайливе перекачування продукту, збереження структури і стану середовища, що перекачується;
  • Висока надійність конструкції і підвищена зносостійкість;
  • Низький рівень пульсації в нагнітальному трубопроводі;
  • Відсутність вібрації і мінімальний рівень шуму;
  • Для заміни торцевого ущільнення не потрібно проводити демонтаж насоса від приводу, необхідно лише зняти передню кришку;
en_GB