Бочковий насос

Промислові бочкові насоси призначені для перекачування різних за складом речовин, як нейтральних, так і високоагресивних сумішей і промислових рідин із кегів, бочок, контейнерів, резервуарів, промислових ванн та інших складних ємностей.

Сучасні бочкові насоси можуть максимально спростити процес розвантаження бочок та інших пром ємностей або здійснити перекачування рідини з однієї ємності в іншу на різні рівні подачі.

Різне виконання проточної частини, починаючи від хім стійкого пластикового фітинга і закінчуючи високолегованою нержавіючою сталлю, забезпечують можливість перекачування практично будь-якого робочого середовища, зокрема й висококонцентрованих розчинів лугів, кислот та їхніх сумішей.

Привід

Як привід для бочкового насоса, як правило, використовують високообертові однофазні та трифазні електро-двигуни і пневматичні двигуни. Дуже часто для більш в’язких і абразивних середовищ бочковий насос влаштований на базі гвинтового насоса на електроприводі. Якщо немає можливості використовувати електропривод через те, що на виробництві йде розвантаження вибухонебезпечних рідин, то використовують бочковий насос на основі мембранного насоса. Для вибухонебезпечних аплікацій використовуються насоси у вибухозахищеному виконанні ATEX з нержавіючої сталі з пневмодвигунами.

Конструкція

  • Привід
  • Бочковий насос
  • Рама кріплення насоса з приводом
  • Кришка (Для певного типу єврокубів)
Бочковой насос
Встановлення бочкового насоса

Всмоктувальний патрубок бочкового насоса під час установлення має розташовуватися виключно у вертикальному положенні. Бочковий насос має бути занурений у робочу ємність, і працювати тільки винятково в присутності рідини; робота “на суху” або наявність повітряних бульбашок може пошкодити внутрішні втулки в нижній частині патрубків.

Щоб, купити бочковий насос ціна якого оптимальна – звертайтесь до менеджерів нашої компанії за телефонами +38 044 390-7338 або за допомогою електронної заявки.

en_GB