Гвинтовий (шнековий) насос

Гвинтові насоси це насосні машини об’ємного типу дії, їх конструкція сприяє створенню стабільного тиску на виході в напірному патрубку. Шнековий насос дає змогу виконувати регулювання продуктивності, при цьому немає втрат у номінальному тиску. Компанія Steiner представляє різного типу і призначення гвинтові насоси – харчові, хімічні, промислові, вони мають тривалий термін експлуатації і підвищений ККД. Ці машини надійні й універсальні під час роботи з різними продуктами, також вони здатні вирішувати широкий спектр завдань.

Вертикальный винтовой насос
Вертикальний гвинтовий насос
Винтовой насос серии К
Гвинтовий насос - серія К
Гвинтовий насос для винограду та мезги
Винтовой насос дозатор серии М
Гвинтовий насос дозатор серії М
Гигиенический винтовой насос
Гвинтовий насос серії H
Гвинтовий насос серії W
Винтовой насос для высоковязких сред
Гвинтові насоси серії G
Шнековий насос - серія FM
Насос одногвинтовий - принцип дії

Гвинтовий насос є робочим пристроєм, в якому натиск створюється за допомогою витіснення продукту, що перекачується, гвинтовим металевим ротором. Ротор обертається всередині статора, який виконаний з еластомеру, статор шнекового насоса має складну форму, яка відповідає геометричній формі гвинтового ротора.

Важливо розуміти, що для підприємства необхідно вибрати якісний гвинтовий насос, ціна на який може значно змінюватися залежно від набору пари: ротор – статор. Шнековий-гвинтовий насос – пристрій, що потребує точного виготовлення деталей, основними є робоча пара – ротор і статор, під час розробки та виробництва яких використовується надточне обладнання. Гарантією високої якості є комп’ютерний розрахунок і застосування спеціальних програм розрахунку, завдяки цьому вдається збільшити термін служби ротора насоса і знизити вироблення статора. Для підприємств, які мають проблеми з перекачуванням складних продуктів, рішенням буде купити шнековий насос з відповідним ротором. Це дасть змогу знизити енерговитрати під час перекачування продукту.

 

Особливості застосування шнекових насосів

Шнекові насоси в Україні на підприємствах використовують для роботи як з в’язкими, густими і тягучими продуктами, так і під час перекачування низьков’язких мас. Залежно від матеріального виконання і конструкції насосів – можливо перекачувати такі продукти як: пасти, смоли, харчові продукти, олії, абразивні та агресивні рідини. Гвинтові насоси дають змогу забезпечити дбайливе перекачування, тобто частинки, що входять до їхнього складу, не руйнуються, не дробляться і не змішуються з базовою рідиною. Шнекові насоси від Steiner призначені для роботи на харчових виробництвах, гірничорудних, хімічних комбінатах, на переробці стічних вод, у виробничій сфері, нафтохімічних заводах і виробництвах на відкачуванні шламових відкладень. Завдяки своїм технічним особливостям, насоси можуть бути виконані в різних компонуваннях, наприклад, багато підприємств використовують занурювальний гвинтовий насос, хоч ця конструкція і є рідкісною, але вона дає змогу вирішити велику кількість поставлених завдань.

en_GB