Харчовий кулачковий насос серії LIS

Санітарно-кулачкові насоси

Усі деталі сантехнічних пластинчастих насосів Boyser, що контактують з рідиною, виготовлені з нержавіючої сталі AISI- 316L. Діапазон подачі між 500-40.000 л/год і макс. Тиск до 12 бар.
Існує гігієнічна версія, рекомендована для використання в найбільш вимогливих санітарних системах, де легкість очищення, насос, налаштований на автоматичний дренаж, і вдосконалені механічні затвори забезпечують рівень безпеки, здатний відповідати суворим стандартам сертифікації EHEDG.
Завдяки своїм конструктивним характеристикам вони можуть працювати з рідинами будь-якої в’язкості, просто гарантуючи найкращу продуктивність і найкращу адаптивність до перекачування, маючи найбільш стандартизовані в усьому світі санітарні з’єднання.


Доступні дві серії продуктів:

LB INDUSTRIAL ROTARY LOBE PUMPS

Промислові пластинчасті насоси, технологія яких базується на конструкції двох ідеально синхронізованих роторів із сучасним дизайном, розрахованих на тиск до 10 бар і продуктивність від 4 м3/год до 100 м3/год.

LIS - LIH SANITARY ROTARY LOBE PUMPS

Санітарні пластинчасті насоси, технологія яких базується на конструкції двох ідеально синхронізованих роторів із сучасним дизайном, розрахованих на тиск до 10 бар і продуктивність від 50 л/год до 30 м3/год.

en_GB