Яке виробництво обходиться без насосного обладнання, а тим паче якщо йдеться про відцентровий насос. Це один з найпоширеніших типів, який знайшов застосування в хімії, фармацевтиці, харчовому виробництві та багатьох інших галузях.

У цій статті ми розповімо більше про бельгійського виробника насосного обладнання, який міцно тримається на передових позиціях – Packo Pumps (Бельгія).

Історія, модельний ряд і сфери застосування

З 1975 року Packo Pumps розробляє і виробляє відцентрові насоси з нержавіючої сталі для різних галузей. За цей час було вироблено понад 300 000 насосів різного призначення. Найперші насоси були створені для молочної промисловості, де гігієна є основним критерієм вибору будь-якого обладнання, що стало базовим принципом для Packo Pumps.

Packo Pumps входить до складу холдингу Fullwood Packo. Існує 2 виробничих підрозділи групи компаній, що знаходяться в Бельгії, в містах Зеделгем (Zedelgem) і Діксмюді (Diksmuide). Підрозділ у Зеделгемі виробляє танки для охолодження молока і компоненти для харчової та фармацевтичної промисловості. Підрозділ у Діксмюді займається виробництвом промислового насосного обладнання та компонентів доїльних установок, обладнання для транспортування та зберігання молока. Цех електрополірування дає змогу забезпечити виняткову якість обробки матеріалів для власного виробництва та сторонніх клієнтів.

Використання неіржавкої сталі та стандартно застосовуваної електрохімічної обробки поверхні (електрополірування) від самого початку стали відмітними ознаками насосів Packo. Це більшою мірою і визначає основні сфери застосування:

Як ми бачимо на графіках, основні вектори спрямовані на харчову і фармацевтичну галузь.

Лінійка насосів представлена таким чином:

Відмінні риси та переваги насосів Packo

Як зазначалося, перші насоси Packo були розроблені для молочної галузі. Тенденція і фокус на гігієнічному виконанні збереглися і сьогодні.

Вибір конструкційних матеріалів

Важливою особливістю є той факт, що всі насоси Packo виробляються з нержавіючої сталі марки не нижче AISI 316L. Хтось скаже, що це недолік і відсутність гнучкості, але насправді це просто акцент на основному напрямку розвитку продуктової лінійки. Як відомо, нержавіюча сталь AISI 316L є стандартним матеріалом контакту з продуктом у процесах виробництва продуктів харчування та лікарських препаратів.

Обробка поверхонь

Другим стандартом є електрополірування. Виробництво в Діксмюді має один з найбільших цехів з обробки нержавіючої сталі в Північній Європі. Потужності включають у себе цех електрополірування елементів малих і середніх розмірів, кілька ванн травлення і пасивації для великих елементів, а також спеціальне обладнання для електрополірування внутрішньої поверхні танків і ємностей великих розмірів. Усе це дає можливість як для обробки своїх продуктів, так і для надання послуг іншим виробникам. Електрополірування забезпечує підвищену корозійну стійкість і знижує ризик накопичення шкідливої мікрофлори на робочих частинах насоса, тим самим покращуючи рівень гігієни. Зрештою зовнішній вигляд відполірованого насоса набагато привабливіший, що робить виробничий інтер’єр набагато естетичнішим.

Високотехнологічний продукт

Насос Packo – високотехнологічний продукт, створений командою інженерів з використанням спеціалізованого програмного забезпечення (CFD Computional Fluïde Dynamics) і виготовлений на виробничих потужностях компанії в Бельгії. Важливо, що це виробництво розташоване в одному місці – це дає змогу найефективніше контролювати процес виготовлення і стежити за якістю.

Завдяки сучасним технологіям і програмному забезпеченню, кожна модель насоса розроблена індивідуально і має відмінні гідравлічні характеристики (високі значення ККД і запасу кавітаційного насоса NPSH). Це своєю чергою забезпечує низьке енергоспоживання та економію Ваших коштів.

Звісно, є деталі, які Packo не виготовляє – електродвигун і механічне торцеве ущільнення вала. Це одні з головних елементів, яким приділяється особлива увага. Як правило, насоси Packo комплектуються електродвигунами WEG, ABB або Siemens, торцевими ущільненнями Burgmann.

Перед відвантаженням усі насоси проходять випробування за комплексним тестовим протоколом. Тестові випробування робочих характеристик, тиску, рівня вібрації та контроль основних технологічних розмірів є стандартною процедурою для всіх без винятку насосів.

Packo має сертифікат EHEDG для харчових, фармацевтичних і рециркуляційних насосів CIP.

Packo – надійний партнер і консультант з вибору насосного обладнання

Велика продуктова лінійка дає змогу підібрати найефективніше та найоптимальніше рішення для Ваших процесів перекачування. Крім цього, фахівці Packo завжди готові до нових цікавих викликів і з задоволенням розроблять насос індивідуально під запит клієнта.

en_GB