Цього місяця ми доставили на одне з передових українських виробництв два насоси SYDEX, що змушує нас пишатися виконаною роботою. Адже чим швидше доставимо – тим швидше вони почнуть працювати на благо нашого суспільства.

Гвинтові насоси в Україні на підприємствах використовують для роботи як з в’язкими, густими і тягучими продуктами, так і під час перекачування низьков’язких мас. Залежно від матеріального виконання і конструкції насосів – можливо перекачувати такі продукти як: пасти, смоли, харчові продукти, олії, абразивні та агресивні рідини. Їхня особливість у тому, що вони дають змогу забезпечити дбайливе перекачування. Насосні машини об’ємного типу дії, їх конструкція сприяє створенню стабільного тиску на виході в напірному патрубку.

Ми пропонуємо Вам якісний гвинтовий насос, купити який можна в будь-якій комплектації і з доставкою по регіонах.

Якщо Ви не хочете чекати, а Вам, як і більшості, потрібно “на цьому тижні”, ми пропонуємо гвинтовий насос, що знаходиться на нашому складі!

Без доставки

Без додаткових підписок

Зі складу

Гвинтовий насос Sydex (Італія)

Модель: BK 035-1L-G5-400-L1BQA-E/G

Характеристики:

Розширення асортименту продукції, освоєння нових видів з метою підвищення ефективності виробництва та поглиблення знань призвели до того, що сьогодні Sydex є лідером ринку насосів у різних галузях.

Встигніть цього разу!

тел. +38 (044) 390 73 38

en_GB