Що таке Interpack 2023?

Interpack набагато більше ніж просто виставка упаковки. Маючи статус провідної світової виставки, вона є основним джерелом натхнення для пакувальної промисловості та всіх пов’язаних з нею технологічних процесів.

Більше 2 800 експонентів із більш ніж 60 країн світу представили свої новітні ідеї, запровадили концепції та технологічні бачення Interpack. Було представлено не тільки обладнання для пакування та переробки, а й інструменти для виробництва пакувальних матеріалів, самі матеріали та послуги для всієї галузі. Асортимент продукції Interpack: виробництво, інновації пакувальних продуктів та пакувальних матеріалів усіх класів, дистрибуція, забезпечення якості та захисту споживачів. Торгова марка Interpack – це не просто подія, що пропонує неперевершений масштаб, а й унікальне міжнародне поєднання експонентів та відвідувачів.

Запрошеними є насамперед компанії, які пропонують пакувальні та технологічні рішення в області:

-Харчової промисловості;
-Напої;
-Кондитерські вироби;
-Пекарні;
-Фармацевтики;
-Косметики;
-Непродовольчі товари;
-Промислові товари.
Величезний інтерес, виявлений експонентами в Interpack 2017, найбільшої та найважливішої торгової виставки пакувального сектора та пов’язаних з ним обробних галузей, показав відвідуваність у 2 865 компаній, 74% з приблизно 170 500 відвідувачів прибули до Дюссельдорфа з-за кордону – три чверті з них були керівниками компаній.

Відвідування Interpack 2023 стало вирішальним кроком для нашої компанії, тому що нові знання, які ми отримали на виставці, допоможуть нам залишатися попереду та бути в курсі решти світу.

Штайнер Україна – завжди думаючи про майбутнє.

en_GB