Одноступеневий відцентровий насос FP

Пищевой центробежный насос

Насоси Packo серії FP розроблені та сконструйовані відповідно до найсуворіших гігієнічних стандартів (європейський EHEDG і американський 3A) і переважно використовуються в харчовій і переробній промисловості. Насоси серії FP66 і 68 мають потужність двигуна до 2,2 кВт, серія FP2 – до 22 кВт і FP3 – до 45 кВт.

FP2 харчовий (одноступеневий) відцентровий насос потужністю до 22 кВт

Зроблені з неіржавкої сталі, одноступінчасті відцентрові насоси серії FP2 є зразком найвищої якості Packo, що застосовуються в харчовій і переробній промисловості. Сконструйовані відповідно до найсуворіших гігієнічних вимог (CIP/SIP) і відповідно до стандартів 3A (USA), насоси серії FP2 були першими у світі, які отримали гігієнічний сертифікат EHEDG (EU). Ба більше, інтелектуальна модульна конструкція, що об’єднує стандартні вузли та деталі, забезпечує високо функціональний дизайн. Лінійка насосів серії FP2 має продуктивність до 125 м3/год, висоту підйому – до 120 м і потужність двигуна до 22 кВт.

Нержавіюча сталь 316L

Усі поверхні, що контактують із продуктом, виконані з нержавіючої сталі не нижче марки 316L. Корпус насоса виконано з холоднокатаного товстостінного металевого листа, що забезпечує 100% відсутність мікропор і абсолютну гладкість поверхні. Крильчатки виробляються методом “лиття за виплавлюваною моделлю”, після чого проводиться фінішна обробка поверхонь.

Електрополірування

Останнім етапом обробки поверхонь, що взаємодіють із перекачуваним середовищем, є електрополірування. Цей процес забезпечує максимально низьку шорсткість поверхні, високі адгезивні властивості і, як наслідок, легкість очищення поверхонь і максимально можливу бактеріологічну чистоту обладнання. Електрополірування також забезпечує високий ступінь стійкості до корозії через високий відсотковий вміст на поверхні виробу таких благородних металів, як хром і нікель.

Беззазорна конструкція

Конструкція, що унеможливлює наявність застійних зон у всіх елементах насоса – корпус, задня кришка, крильчатка й ущільнення – у поєднанні з оптимальними внутрішніми турбулентними потоками, забезпечує відповідність найсучаснішим гігієнічним вимогам.

Жорстка моно-конструкція

Корпус і задня кришка насоса мають необхідну товщину стінки. Масивний адаптер насоса з нержавіючої сталі з великими інспекційними отворами забезпечує візуальну оцінку і легке усунення можливих протікань. Станина двигуна і кожух з нержавіючої сталі (їхня конструкція забезпечує істотне зниження вібрації і шумів під час роботи) доступні як опційне обладнання. Перевагами відкритої крильчатки є: низьке значення висоти стовпа рідини над всмоктувальним патрубком насоса, відмінна робота з рідинами, насиченими повітрям, відсутність аксіальних навантажень на підшипники двигуна, унеможливлення забивання (засмічення), низький тиск у порожнині сальника (збільшення терміну експлуатації).

Стандартні комплектуючі

Розміри механічного ущільнення (сальника) відповідають стандарту DIN 24960. Застосовується тільки один діаметр ущільнення для всього типорозмірного ряду насосів. Сфери застосування насосів визначають широкий перелік доступних типів, конфігурацій і матеріалів, з яких виготовляються сальники. Двигуни виробляються відповідно до стандартів IEC або NEMA. Залежно від конкретних вимог, що висуваються до продукції, двигуни можуть мати спеціальні характеристики (вимоги безпеки роботи у вибухонебезпечному середовищі, рід струму, номінальна напруга і потужність, частота обертання, вид механічної характеристики, перевантажувальна здатність, пускові, регулювальні та гальмівні властивості та ін., а також конструктивне виконання двигуна за способом монтажу і кріплення).

Сфери застосування

Насос Packo серії FP2 здебільшого використовують у харчовій та переробній промисловостях. Найпоширенішими є застосування цієї серії для перекачування таких середовищ, як молоко, яйця, соя, пиво, сусло, вино, фруктові соки, безалкогольні напої, спирт, закваска, крохмаль, рослинні та ефірні олії, цукрові/сольові розчини, кров, легкі хімікати, розчинники, мийні засоби, вода, та інше. Також їх застосовують при включенні в технологічний цикл CIP-мийок. Лінійка насосів серії FP2 має продуктивність до 125 м3/год, висоту підйому – до 120 м і потужність двигуна до 22 кВт.

en_GB