Verderflex є одним із провідних виробників перистальтичних шлангових і трубчастих насосів. Уже понад 20 років компанія-виробник встановлює стандарти для перистальтичних шлангових і трубчастих насосів по всьому світу.

Перистальтичні шлангові та трубкові насоси Verderflex – це ідеальне рішення для перекачування середовищ, чутливих до зсуву і порушення структури. А також, в’язких, абразивних, рідин з високою щільністю, що важко перекачуються, і дозування хімічних речовин. Ці насоси використовуються в різних галузях промисловості: у водоочищенні та водопідготовці, у гірничодобувній, харчовій, хімічній, фармацевтичній та друкарській промисловості, а також у виробництві упаковок.

Розміри обладнання варіюються від невеликих насосних модулів, точних і промислових перистальтичних насосів до найбільших у світі шлангових насосів, які використовують у галузях: біотехнологія, виробництво харчових продуктів і напоїв, оброблення води, перероблення мінералів і хімічне виробництво.

Кожен перистальтичний насос забезпечений гнучким шлангом або трубкою, що забезпечує відкритий шлях потоку, що сприяє високій стійкості до зношування і забезпечує легкий потік твердих частинок.

Витрата насоса пропорційна швидкості, що робить його для дозування. Оскільки перистальтичний насос доступний як у великих, так і в маленьких моделях, спектр його застосування широкий: від використання в лабораторіях до роботи в гірничій промисловості.

Основні переваги насосів від Verderflex:

en_GB