М’ясна промисловість

Розвиток виробництва м’ясопереробних підприємств постійно стикається із завданням перекачування різних продуктів. Діапазон цих продуктів дуже широкий, починаючи від соляних, мийних розчинів, і закінчуючи різними видами фаршу і шматочків м’яса.

Від роботи насосного обладнання залежить весь хід технологічного процесу. Важливо отримати не тільки якісний продукт по всьому технологічному ланцюжку, але також важливо під час транспортування зберегти незмінною структуру продукту, що особливо актуально для продуктів з включеннями (паштети з грибами, маслинами і т.д.).

У виробництві м’ясної продукції застосовують насоси різних типів: мембранні гігієнічні Dellmeco, гвинтові Sydex, гігієнічні кулачкові Boyser, гігієнічні відцентрові Packo, імпелерні Mencarelli Pompe, двогвинтові Jung Process Systems, системи викачування з бочок Kecol, мембранні та поршневі насоси Doseuro, що дозують, перистальтичні насоси Boyser, мембранні промислові насоси Steiner Pumps, промислові кулачкові насоси Boerger і вакуумні насоси – вся технічна документація на сайті.

en_GB