Як можна зрозуміти з назви, бочкові насоси призначені для перекачування рідких середовищ з таких ємностей, як бочки, єврокуби, цистерни тощо. Під час перекачування вони виконують різні завдання по відношенню до споживача: фасування, спорожнення, перекачування на відстань по горизонталі і вертикалі.

За своїм складом бочкові насоси можна віднести до напівзаглибних. Бочкові насоси відрізняються від напівзаглибних відцентрових насосів з вертикальною колоною тільки тим, що бочкові насоси насамперед призначені для перекачування рідин з невеликих ємностей з низькою продуктивністю і відносно невеликими відстанями.

З переваг бочкових насосів можна підкреслити таке:

Недоліки бочкових насосів

Де використовувати?

Бочкові насоси використовуються в різних галузях промисловості. Для перекачування хімічних реагентів, кислот і лугів у хімічній промисловості та для спорожнення невеликих резервуарів у лабораторіях хімічних підприємств. Також використовується в харчовій промисловості для перекачування рідких середовищ, що використовуються у виробництві.

З огляду на фото можна зробити висновок, що бочкові насоси переважно складаються з:

Щоб, купити бочковий насос ціна якого оптимальна – звертайтеся до менеджерів нашої компанії за телефонами +38 044 390-7338.

en_GB